poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Garść ogłoszeń


Witamy!

Sophie zaproponowała nam stworzenie albumu ze zdjęciami z Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Po krótkich naradach zgodnie uznałyśmy, że to wspaniały pomysł i czym prędzej zabrałyśmy się za jego realizację.
Myślę, że większość z Was zna stronę taką jak tumblr. Tam postanowiłyśmy założyć coś w rodzaju bloga, na którym zamieszczać będziemy zdjęcia i być może coś jeszcze, jeśli wpadniemy (lub Wy wpadniecie) na jakiś błyskotliwy pomysł.
Macie zdjęcia z UK lub Hiszpanii? Świetnie! Chcecie, by znalazły się w albumie? Nic prostszego! Są dwie opcje:
 • wysyłacie zdjęcia (najlepiej z dopiskiem gdzie i kiedy zostały zrobione) na nasz adres e-mail: teatimecorrida@gmail.com
 • jeżeli macie konto na tumblr, możecie dodać zdjęcie na swój profil, a następnie poinformować nas o tym fakcie (mailowo, w komentarzu lub w wiadomości na tumblr, o ile coś takiego istnieje). Udostępnimy je u nas (podając Wasz nick i adres bloga), czyli, krótko mówiąc, fotografia powędruje do grupowego albumu.

Druga sprawa to zmiana w regulaminie. Bardzo proszę, żebyście się z nim jeszcze raz zapoznali i zastanowili czy aby na pewno go przestrzegacie. Pojawił się punkt dziewiąty:

Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tytułów postów i etykiet, jeśli znajdziemy w nich błędy. W treść Waszych recenzji nie ingerujemy. Jeśli jednak dodacie je, choć tego samego dnia pojawiły się już dwie inne, zapiszemy je jako kopie robocze bądź ustawimy termin publikacji na następny wolny dzień.Zapraszamy do albumu, który dopiero zaczyna się tworzyć ;)

2 komentarze:

 1. Cieszę się, że aż tak się spodobało. :3 Jutro coś wyślę. ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, a ja właśnie miałam pisać do Ciebie maila ;)
   W takim razie czekamy :D

   Usuń